Hakkımızda

Otomatik Şanzıman Alanında 25 yıllık Tecrübe

 

Müşterisine yakın, çözüm odaklı bir otomatik şanzıman markası olmak. – Markayı yansıtan her noktada tüketiciye katlite sunmak. – Ürün kalitesinde en uygun fiyat ve yenilikçi olmak. – Bu sektörde verdiğimiz hizmetin mutlu geri dönüşlerini almak – Müşterilerin güven duyduğu, iş ortaklarının kalıcı olduğu şirket yapısı oluşturmak
Maslak otomatik şanzıman olarak çeyrek asırlık otomatik şanzıman tecrübelerimizi teknolojinin gücüyle birleştirip yenilikci hizmet sunmak, yaptığımız işlerde kalitenin yanı sıra müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmakdır.

Maslak Otomatik Şanzıman

Müşterilerimizin istek ve önerilerini dinleyerek onlara en iyi şekilde destek vermeye çalışıyoruz.

 

Bizim Ekip

Otomatik Şanzıman Hizmetleri Konusunda Uzman Ekibimizle Tanışın

Ekibimiz otomatik şanzıman modelleri ve birçok farklı araç türünde konusunda uzmanlaşmıştır. Uzmanlık alanları sadece otomatik şanzıman bakım onarım olduğu için konusunda uzmandır. Birçok marka ve model otomatik şanzıman ve araç modelleri üzerinde çalışarak, teknisyenlerimize zorlu onarımlarımlarda ve diğer arızaları doğru teşhis etme konusunda güvenebilirsiniz. Otomotiv teknolojisi ilerledikçe, ekibimiz eğitimlerini ve becerilerini sürekli olarak güncellemektedir.

Arabanız İçin Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Araçlarda meydana gelen otomatik şanzıman arızaları için bakım onarım ve servis hizmetleri konusunda uzman ve deneyimli bir kadro.

Maslak Atatürk Oto Sanayi sitesi 2.Kısım 28.Sokak No:1121/1122 Maslak

Cep: +90 506 938 86 23, Tel: 0212 285 24 88

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR.